25 października 2018

Nad sadzawką w Parku Cytadela


rosarium w Parku Cytadela w Poznaniu

Park Cytadela w Poznaniu

Rosarium w Parku Cytadela w Poznaniu

Rosarium Park Cytadela Poznań

Park Cytadela w Poznaniu

sadzawka w Parku Cytadela w Poznaniu

sadzawka rosarium w Parku Cytadela

Park Cytadela PoznanRosarium Park Cytadela w Poznaniu


Zdjęcia powstały 6 października 2018 r.
Miejsce - Rosarium w Parku Cytadela w Poznaniu------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
u78.45.  (246)

8 komentarzy:

 1. 5,6,7, i 8, te dziewuszki są super, to reportaż! historia opowiedziana zdjęciami :-) / półokrągłe jasne murki, wiadomo, super / z czarnobiałych najbardziej (poza reportażem) mi się podoba 3-ka.

  Marek z Wlkp.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ukochany, piękny Poznań. Piękne zdjęcia:):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie b&w w kolorze traci się już tę magię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się wydaje, że niektóre kadry są wręcz stworzone do konwersji na czerń i biel.
   Poza tym staram się ćwiczyć :-)

   Usuń
 4. Czarno-białe wygrywają! Zdjęcia są takie graficzne i chciałoby się powiedzieć wysmakowane. Na ostatnim zaś rządzą i przyciągają wzrok kolory.

  OdpowiedzUsuń