24 grudnia 2015

Wesołych Świąt!


Życzę Wam pięknych, magicznych świąt Bożego Narodzenia, miłych chwil w gronie rodzinnym spędzonych przy choince, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Wytchnienia od codzienności, bezkarności w kosztowaniu łakoci, wymarzonych prezentów i spełnienia marzeń.
Wesołych Świąt!


Dziękuję za Waszą obecność i wyrozumiałość. Jestem ogromnie wdzięczna za okazaną mi życzliwość i powstrzymywanie się od zasłużonej, choć w rezultacie podcinającej skrzydła, druzgocącej krytyki.
Jeśli w okresie minionych trzech lat zrobiłam jakieś postępy w pstrykaniu, to stało się to właśnie dzięki Wam! I w dużej mierze dla Was.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję!


Maniakom fotografowania dodatkowo życzę wspaniałych kadrów, cierpliwie pozujących obiektów, nieustającej inspiracji, bystrego oka, dobrego nosa, refleksu, pewnej ręki, dodatkowego ułamka sekundy w potrzebie, wypasionego sprzętu, galopujących postępów, przyjaznych i pomocnych ludzi, zawsze sprzyjającej pogody, odpowiedniego światła oraz samych ochów i achów nad Waszymi zdjęciami :-).99.56.

7 komentarzy:

 1. Dziękuję i nawzajem! Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w plebiscycie na Podróż Roku na moim blogu! :) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże Narodzenie to cudowny czas.
  Wszyscy już czekają na choinki blask.
  Na jej świeży zapach i kolorów moc.
  Na pierwszą gwiazdkę
  i tę cudowną wigilijną noc.
  WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tobie również wszystkiego, wszystkiego najlepszego! :o) Teraz już nic nie może Cię powstrzymać przed wejściem na szczyty :o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie :-)
   Oj, ale szczyty chyba nie są w moim zasięgu :-)

   Usuń